Kniha návštev

Dátum: 20.07.2018

Vložil: Denisa Eckmannová

Titulok: anjelské kurzy

Zo srdca by som rada dala do pozornosti Miladkin kurz liecenia energiami. Miladka má v sebe vzácny dar poznania, schopností a je krásne, ako ich s láskou odovzdáva tím , ktorí chcú spoznávať samých seba, prebúdzať sa z nevedomosti a tak meniť svoj život k lepšiemu, krajsiemu, hodnotnejsiemu a pokojnejsiemu. Dokáže trpezlivo vysvetliť, naučiť,ale hlavne cez zážitok dokáže každého nechať teóriu precítiť si na vlastnom tele. Ja som nadšená, čo všetko som videla a zažila. A to som predtým na anjelov neverila. Už verím. Nie preto že Miladka povedala, ale preto, že som mohla na jej kurze naozaj zažiť ich energiu a existenciu.

Dátum: 28.05.2018

Vložil: vlasta

Titulok: verim jej

Konečne niekto kto mi povie pravdu a správne ma navedie tak, že si najdem svoje najlepšie riešenia .

Dátum: 08.01.2016

Vložil: Jakub

Titulok: môj vzťah

Bol som skôr neveriaci Tomáš, ale raz keď už som nevedel ako ďalej rozhodol som sa aj pre veštenie. Veď ako sa vraví "topiaci sa aj slamky chytá". Navštívil som vtedy viac veštíc, no tu je spojenie rozumu a vedomia v jednom ak to môžem takto povedať. Pani mi poradila, ale aj vysvetlila veci z psychologického hľadiska. vidno že to čo robí robí naozaj výborne. Odvtedy keď neviem riešiť situáciu idem za ňou. Pomocou jej kariet hneď viac rozumiem tomu, kde sa vo svojom živote nachádzam .

Dátum: 03.01.2016

Vložil: Kajka

Titulok: v podnikani

Už asi 4 roky si dávam poradiť aj cez karty v podnikaní. Bola som u rôznych veštíc, ale tu mám pocit, že pani Milara stoji nohami pevne na zemi a napriek tomu vidí aj za rok. Veľmi mi pomohla a dnes mám už svoje podnikanie pekne rozbehnute. Aj tak vždy je čo zlepšiť. Určite odporúčam.

Dátum: 24.10.2014

Vložil: Simon

Titulok: dobra rada fakt nad zlato

dám si u pani Milary veštiť pravidelne ,veľmi mi pomohla . Nielen mne ale aj mojej dcére, keby jej nebolo neviem či by sme našu ťažkú situáciu zvládli. Dala nám dobre rady, ale zároveň aj podporila aby sme nestrácali hlavu .

Dátum: 28.10.2012

Vložil: erika

Titulok: nieco omne

kamarata co mi poviete

Dátum: 31.07.2010

Vložil: Katka

Titulok: vestenie

už trikrát som si dala u pani Milary veštiť, raz to bola prognóza na rok. Zatiaľ sa mi plní všetko.....všetko čo mi napísala je až príliš skutočné.

Dátum: 19.03.2010

Vložil: alica

Titulok: milara

aj ja mam dobre skusenosti s jej pomocou a chodim k nej uz dlhu dobu,
vzdy si zapisem co mi povie a vsetko sa plni... no a najlepsie je ze v zlomovych situaciach uz viem vopred co robit aby to dopadlo najlepsie ako sa da ...

Dátum: 09.02.2010

Vložil: klara

Titulok: vestenie

davam si urobiť ročnu prognozu u Milary a vždy sa mi splni čo vidi v kartach a na cely rok za nizku sumu, ked si porovnam vestenie napr cez telefon tak ma to stoji len 30%...

Nedavno mi veštila že stretnem zaujimavých ludi a uz dnes viem coho sa mam vyvarovat aby to bolo tak ako ocakavam dakujem Klara
<< 1 | 2

Pridať nový príspevok