Kurz veštenia z kariet podľa "lenormand" I. začiatočník

 cena : 240€ 

TERMÍN : 10 stretnuti ONLINE od 12.6.2024 od 18:30 hod. do 20:30 hod.  (každú druhú stredu) alebo v Malackách osobne podľa Vášho výberu

 

 

Počas kurzu  veštenia z kariet pre začiatočníkov, sa klient naučí nielen pracovať s kartami, ale aj techniky ochrany pred neg. energiami, očisťovanie energii tela a čakier. Pracuje sa s každým účastnikom individuálne preto je počet obmedzený.
Po absolvovani kurzu pre začiatočnikov je možne sa prihlasit na kurz II (pre pokročilých) -  a na treti stupeň kurz- ukončenie , ten  sa ukonči malou skuškou a certiikatom z veštenia.

Kurz je pod vedením dlhoročnej veštice Milary.

Veštenie kariet nie je len hádanie budúcnosti. Je to zmes schopnosti a poznania ako pracuje nevedomie s obrazmi. Dobrý  veštec  ma potrebné znalosti z oblasti zdravia, tela a anatómi,  základne znalosti zo psychológie. Dokáže človeku pomôcť sa zorientovať a nasmerovať k odborníkovi v prípade potreby. Pomôže mu ukázať riešenia jeho sittuácie.  Veštec/tica ako predkladá stredoveký pohľad nie je škaredá bosorka nad hrcom, je to vzdelaný/á, múdra, duchovná bytosť ktorá má silu pracovať aj s podvedomím iného a rozumie symbolom nevedomia  vesmíru.

Možnosť si objednať aj individualny kurz v Malackách vo vlastnom termíne  - príplatok + 300€ .

kde: Malacky , ul . Gen. M.R.Štefánika 43 , poradenstvo Milara

ONLINE: skype 

 

 

  • práca s intuíciou a podvedomím,
  • čistenie čakier
  • jednotlive významy kariet
  • veľká tabula
  • keltský kríž
  • porovnávacie techniky

Skriptá a karty budu zaslane pred začiatkom kurzu poštou 

__________________________________________

Objednávkový formulár

 

 

Mademoiselle Lenormand prezívaná ako "parížska Sibyla" bola preslávená francúzska jasnovidka a vykladačka kariet, spájaná s menami Mózart a Bonaparte. Celým menom Anne Adelaide Lenormand sa narodila v Alencon vo Francúzskudňa 27. mája 1772 a zomrela 25. 6. 1843 . Keď mala 21 rokov odišla do Paríža a tam sa naučila veštiť z kariet. Spolu s istou pani Gilbert otvorila salón na veštenie. Po čase sa stala veľmi populárnou vešticou, pretože jej veštby sa plnili. Jej systém výkladu kariet sa zachoval dodnes a naučiť sa ho môžete u nás. Na rozdiel od tarotových kariet jej spôsob vykladania je čarovný a karty dokážu vystihnúť i tie najobyčajnejšie situácie a myšlienky života dnešných ľudí. Taktiež hovoria aj o zdravotnom stave a orgánoch človeka.

Vykladanie kariet Vám môže pomocť pozrieť sa na veci z nadhľadu,resp. prekonať aj tie najzložitejšie situácie, či pochopiť zmýšľanie ľudí vo Vašej blízkosti a na ktorých Vám záleži.

 

 

 

 

Možnosti ubytovania v Malackách:
https://www.finerestaurant.sk/sekcie/Apartmany_57.html
https://www.hotel-malacky.sk/hotel
https://www.hotelspark.sk/webpages/ubytovanie-0-2/
https://www.kamennymlyn.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=29